دانشکده بهداشت
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/17 تعداد بازدید : 400
دستگاه HPLC با دتکتور UV/VIS و دتکتور فلورسانس به دانشکده بهداشت وارد شد
دستگاه HPLC با دتکتور UV/VIS و دتکتور فلورسانس در راستای توسعه تجهیزات آنالیز پیشرفته تحصیلات تکمیلی به دانشکده بهداشت وارد شد
دستگاه HPLC با دتکتور UV/VIS و دتکتور فلورسانس ساخت شرکت Kanuer آلمان ، در راستای توسعه تجهیزات آنالیز پیشرفته تحصیلات تکمیلی به دانشکده بهداشت  وارد شد.
دکتر یوسفی معاون آموزشی دانشکده با اشاره ابن مطلب اظهار داشت این دستگاه با تلاش مجدانه دانشکده در راستای توسعه تجهیزات آنالیز پیشرفته دستگاهی با قیمت حدود یک میلیارد ریال خریداری شد و برای طرحهای تحقیقاتی و انجام پایان نامه های دانشجویان رشته های کارشناسی ارشد و دکتری گروه مهندسی بهداشت محیط  در زمینه های آب و فاضلاب و مواد زائد جامد و شیرابه و تشخیص انواع آلاینده های آلی و سموم و آفت کشها و ... کاربرد دارد و همچنین برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی بهداشت حرفه ای و علوم تغذیه و مهندسی صنایع غذایی و داروسازی و سایر رشته های گروه پزشکی  نیز کاربرد خواهد داشت و یکی از دستگاههای بسیار ضروری در بخش تحقیقات بهداشتی و پزشکی محسوب می شود که با گسترش تحصیلات تکمیلی دانشکده ، جای خالی آن در دانشکده احساس می شد و اکنون با برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشکده، نیاز به این دستگاه روز به روز احساس بیشتری می شود. 
موفقیت دانشکده در دستیابی به تجهیزات پیشرفته ، گامی بزرگ در رشد و بالندگی دانشکده در مسیر تحقق اهداف توسعه کشور محسوب می شود. روابط عمومی دانشکده این موفقیت را به همه اساتید و کارشناسان و خانواده بزرگ دانشکده بهداشت تبریک می گوید و آرزوی توفیقات بیشتر را از خداوند طلب دارد. 
دستگاه HPLC با دتکتور UV/VIS و دتکتور فلورسانس به دانشکده بهداشت  وارد شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal