دانشکده بهداشت
۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/17 تعداد بازدید : 290
موفقیت دانشکده در توسعه رشته های جدید و تحصیلات تکمیلی
موفقیت دانشکده در توسعه رشته های جدید و تحصیلات تکمیلی با اخذ مجوز دو رشته کارشناسی ارشد " حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین" و " مهندسی بهداشت حرفه ای" و کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی ‏.
 موفقیت دانشکده  بهداشت در توسعه رشته های جدید و تحصیلات تکمیلی با اخذ مجوز دو رشته کارشناسی ارشد " حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین" و " مهندسی بهداشت حرفه ای" و "کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی" گامی بزرگ در رشد و بالندگی دانشکده بهداشت محسوب
می شود و حرکت دانشکده را در جهت توسعه تحصیلات تکمیلی دانشکده که از ماههای قبل آغاز گردیده بود شتاب خواهد داد. دکتر یوسفی معاون آموزشی دانشکده اظهار امیدواری نمود مشاهده نتایج این حرکت و اخذ دستاوردهای این تلاش ، ما را در استمرار این مسیر جدی تر خوهد نمود. ایشان اعلام نمود در روزهای آتی هیئت محترم بورد رشته کارشناسی ارشد " مهندسی ارگونومی " نیز از دانشکده بازدید خواهند نمود که امیدواریم با موافقت هیئت مذکور مواجه شود ایشان اعلام نمود حرکت دانشکده در سایر رشته های کارشناسی ارشد مرتبط نیز استمرار خواهد یافت تا دانشکده بهداشت به جایگاه واقعی خود در سطح کشور و منطقه برسد.
موفقیت دانشکده در توسعه رشته های جدید و تحصیلات تکمیلی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal